Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perdea Ploita

Număr anunț
DA22073198
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NIFON BALASESCU (CUI 26573265)
Furnizor / câștigător
MIRAGE DESIGN SRL (CUI 24155827)
Cod CPV
39515100-6 · Perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726,05 RON
Valoare atribuită
726,05 RON
Data publicării
14.12.2018 10:05
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726,05 RON

din 726,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.