Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Bec halogen 100W 24V 64460
- Număr anunț
- DA22039881
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
- Cod CPV
- 31512200-0 · Becuri cu halogen, bi-pin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,64 RON
- Valoare finală
- 117,64 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 11:42
- Data finalizării
- 14.12.2018 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.