Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii inchiriere instalatii profesionale de iluminat festiv

Număr anunț
DA22072112
Autoritate contractantă
ORASUL LEHLIU-GARA (CUI 16300713)
Furnizor / câștigător
ŞTEFAN G. SILVIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 38526917)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.500 RON
Valoare atribuită
134.500 RON
Data publicării
14.12.2018 09:33
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.500 RON

din 134.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.