Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aeroterma cu rezistenta ceramica Argo Urban 2000W, Termostat, 2 trepte de putere

Număr anunț
DA22069699
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,65 RON
Valoare atribuită
159,65 RON
Data publicării
14.12.2018 06:51
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,65 RON

din 159,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.