Ofertă acceptată Cumpărare directă

M38 GENERAL ELECTRIC lampa 240V/300W, 2000h, GY9.5

Număr anunț
DA22068875
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI RO14165190)
Cod CPV
31521000-4 · Lampi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
870,77 RON
Valoare atribuită
870,77 RON
Data publicării
13.12.2018 17:04
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

870,77 RON

din 870,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.