Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM

Număr anunț
DA22067844
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Sfanta Vineri” Municipiul Ploiesti (CUI 29170984)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111520-2 · Materiale de izolatie termica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,92 RON
Valoare atribuită
133,92 RON
Data publicării
13.12.2018 15:56
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 16:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,92 RON

din 133,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.