Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare rama cu capac

Număr anunț
DA22068097
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CLUJ (CUI 17637157)
Furnizor / câștigător
CARPAT INSTAL SRL (CUI RO26048118)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175,55 RON
Valoare atribuită
1.175,55 RON
Data publicării
13.12.2018 16:05
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175,55 RON

din 1.175,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.