Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS Larice Online Tower 3000VA/2700W, 3 x Schuko, Management

Număr anunț
DA22055300
Autoritate contractantă
Agentia Nationala de Presa AGERPRES (CUI RO24292654)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.472,24 RON
Valoare atribuită
2.472,24 RON
Data publicării
13.12.2018 10:16
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.472,24 RON

din 2.472,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.