Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat electroterapie cu doua canale total independente - Endomed 482

Număr anunț
DA22076598
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
PRO CARDIA SRL (CUI RO2527350)
Cod CPV
33158200-4 · Aparate de electroterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.388 RON
Valoare atribuită
8.388 RON
Data publicării
14.12.2018 11:36
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.388 RON

din 8.388 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.