Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezervor acumulare izolat 1000L

Număr anunț
DA22064274
Autoritate contractantă
Comuna Fartatesti (Primaria Fartatesti) (CUI 2541592)
Furnizor / câștigător
CARABINEANU FELICIA INTERPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 28313970)
Cod CPV
44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.425 RON
Valoare atribuită
2.425 RON
Data publicării
13.12.2018 14:19
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 17:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.425 RON

din 2.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.