Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asigurare R.C.A.
- Număr anunț
- DA22064541
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI RO14829298)
- Furnizor / câștigător
- STAR BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 15337595)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839,37 RON
- Valoare atribuită
- 839,37 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 14:26
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
839,37 RON
din 839,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro