Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET HARTI 3D BOGZA

Număr anunț
DA22059206
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.170 "GEO BOGZA (CUI 20799850)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.124,80 RON
Valoare atribuită
3.124,80 RON
Data publicării
13.12.2018 12:01
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.124,80 RON

din 3.124,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.