Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet intretinere drujba

Număr anunț
DA22069201
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IANCU ROSETTI (CUI 23982834)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280,69 RON
Valoare atribuită
280,69 RON
Data publicării
13.12.2018 18:11
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 19:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280,69 RON

din 280,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.