Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Procedura simplificata ( PROIECTARE + EXECUTIE LUCRARI) Reabilitare/Modernizare strazi- 2 LOTURI
- Număr anunț
- DA22068931
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 17:12
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro