Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD (Solid State Drive) Samsung 860 PRO, 256 GB (256GB) 2.5", SATA 3 (MZ-76P256B/EU) ; HDD EXTERN

Număr anunț
DA22065871
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.161 RON
Valoare atribuită
1.277 RON
Data publicării
13.12.2018 14:58
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.277 RON

din 1.161 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.