Ofertă acceptată Cumpărare directă

Haina termoizolanta, 100 % polyester fluorescent, impermeabil cu benzi reflectorizante- SCORNICESTI

Număr anunț
DA22063919
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
REM-ROX SRL (CUI RO11457025)
Cod CPV
18230000-0 · Diverse tipuri de imbracaminte de exterior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.230 RON
Valoare atribuită
3.230 RON
Data publicării
13.12.2018 14:10
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.230 RON

din 3.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.