Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PROMOTIONALE BIROTICA

Număr anunț
DA22081621
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB (CUI 2541088)
Furnizor / câștigător
CARESI PRINT S.R.L. (CUI 34257468)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
14.12.2018 13:48
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.