Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse USB/ Boxa portabila activa Akai/Tastatura Genius

Număr anunț
DA22078924
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Ortodox "Constantin Brâncoveanu" Fagaras (CUI 29464904)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,22 RON
Valoare atribuită
714,22 RON
Data publicării
14.12.2018 12:40
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,22 RON

din 714,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.