Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUSE DE CERNEALA

Număr anunț
DA22073598
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AL.I.CUZA" BRAILA (CUI 17339592)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216 RON
Valoare atribuită
216 RON
Data publicării
14.12.2018 10:16
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216 RON

din 216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.