Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cub notite adezive culori intense 75 x 75 mm 320 file/set Info Notes

Număr anunț
DA22067684
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,60 RON
Valoare atribuită
4,60 RON
Data publicării
13.12.2018 15:50
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,60 RON

din 4,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.