Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA SI DEPANARI T.C.

Număr anunț
DA22067386
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SINMIHAIU ALMASULUI (CUI 25205834)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.785 RON
Valoare atribuită
3.785 RON
Data publicării
13.12.2018 15:41
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.785 RON

din 3.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.