Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 MAESTRO STANDARD proiect POCU 90/6/19/108886 - Practica si vei fi competent
- Număr anunț
- DA22069350
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356,40 RON
- Valoare atribuită
- 356,40 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 19:22
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
356,40 RON
din 356,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro