Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 Sky Copy 80g/mp, 500coli/top (MC-P)
- Număr anunț
- DA22064286
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti (CUI 24735085)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.773 RON
- Valoare atribuită
- 1.773 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 14:19
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.773 RON
din 1.773 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro