Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie cu PH neutru

Număr anunț
DA22048233
Autoritate contractantă
MUZEUL BANATULUI MONTAN RESITA (CUI 3228420)
Furnizor / câștigător
DECY IMPEX SRL (CUI RO3341150)
Cod CPV
30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.068 RON
Valoare finală
2.068 RON
Data publicării
12.12.2018 15:21
Data finalizării
14.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.