Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carton colorat; Laminator, Folie laminator A3, A4; Dosare platic, Hartie copiator A4; Cartus toner
- Număr anunț
- DA22068728
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA COCORASTII MISLII (CUI 28957726)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE SERV SRL (CUI RO17821493)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.199,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.199,50 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 16:47
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.199,50 RON
din 1.199,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro