Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie materiale constructii

Număr anunț
DA22066777
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ELENA FARAGO" CRAIOVA (CUI 17105796)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999,20 RON
Valoare atribuită
1.999,20 RON
Data publicării
13.12.2018 15:23
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999,20 RON

din 1.999,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.