Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie ”suita software pentru prelucrare de documente, imagini foto-video si sunet” – 1 buc.
- Număr anunț
- DA22065029
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48422000-2 · Suite de pachete software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.715,99 RON
- Valoare atribuită
- 3.715,99 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 14:38
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.715,99 RON
din 3.715,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro