Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENT PRESA

Număr anunț
DA22060084
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.317,74 RON
Valoare atribuită
1.317,74 RON
Data publicării
13.12.2018 12:26
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.317,74 RON

din 1.317,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.