Ofertă refuzată Cumpărare directă

CANA INOX

Număr anunț
DA22045673
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.201,05 RON
Valoare finală
1.201,05 RON
Data publicării
12.12.2018 14:15
Data finalizării
14.12.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.