Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ABONAMENTE PRESA
- Număr anunț
- DA22038738
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.246,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.246,52 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 11:16
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.246,52 RON
din 2.246,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro