Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NORADRENALINUM 16mg/8ml
- Număr anunț
- DA22037920
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- HYPERICUM SRL (CUI RO12764176)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 591,34 RON
- Valoare atribuită
- 591,34 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 10:58
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
591,34 RON
din 591,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro