Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti Biblioteca Com. Vladeni
- Număr anunț
- DA22070185
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladeni (CUI 4365441)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952,38 RON
- Valoare atribuită
- 952,38 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 08:20
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
952,38 RON
din 952,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro