Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vesela

Număr anunț
DA22067172
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR IASI (CUI 17495311)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39221210-2 · Farfurii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.037,48 RON
Valoare atribuită
1.037,48 RON
Data publicării
13.12.2018 15:35
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 07:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.037,48 RON

din 1.037,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.