Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POMPA ELECTRONICA DAB EVOPLUS, 110/180XM
- Număr anunț
- DA22055275
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,61 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,81 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 10:15
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.016,81 RON
din 1.512,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro