Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament la cotidianul ,,Graiul Salajului,,pe o luna

Număr anunț
DA22054571
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC "GHEORGHE SINCAI (CUI 4494799)
Furnizor / câștigător
MANAGER SRL (CUI RO14522462)
Cod CPV
22210000-5 · Ziare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,56 RON
Valoare atribuită
145,56 RON
Data publicării
13.12.2018 09:56
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,56 RON

din 145,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.