Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Microsoft Windows 10 Profesional ESD

Număr anunț
DA22080029
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 22020823)
Furnizor / câștigător
VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
Cod CPV
48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,98 RON
Valoare atribuită
436,98 RON
Data publicării
14.12.2018 13:06
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,98 RON

din 436,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.