Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED 125 cm (49") , Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+

Număr anunț
DA22076364
Autoritate contractantă
CENTRUL MULTIFUNCTIONAL DE PREGATIRE SCHENGEN (CUI 26036881)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.073,78 RON
Valoare atribuită
3.073,78 RON
Data publicării
14.12.2018 11:30
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.073,78 RON

din 3.073,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.