- Număr anunț
- DA22047716
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana "Panait Istrati" Braila (CUI 4205769)
- Furnizor / câștigător
- KADIS COMMUNICATION SRL (CUI RO11972420)
- Cod CPV
- 32412110-8 · Retea internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 401,60 RON
- Valoare atribuită
- 401,60 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:07
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
401,60 RON
din 401,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro