Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii colectare, transport-eliminare deseuri biologice
- Număr anunț
- DA22065313
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
- Furnizor / câștigător
- ECOLECT SERV SRL (CUI 33572793)
- Cod CPV
- 90524300-9 · Servicii de inlaturare a deseurilor biologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.003,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.003,40 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 14:45
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.003,40 RON
din 2.003,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro