Ofertă acceptată Cumpărare directă

BONURI VALORICE DE CARBURANT

Număr anunț
DA22078389
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Alecsandru Nicolaid (CUI 14992588)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.202 RON
Valoare atribuită
4.202 RON
Data publicării
14.12.2018 12:25
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.202 RON

din 4.202 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.