Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii verificare supape siguranta , cosuri de fum si servicii RSVTI

Număr anunț
DA22075344
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CARPINIS (CUI 29342354)
Furnizor / câștigător
BRALLCON PROIECT SRL (CUI 26831097)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.050 RON
Valoare atribuită
3.050 RON
Data publicării
14.12.2018 11:04
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 18:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.050 RON

din 3.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.