Ofertă acceptată Cumpărare directă

acumulatori

Număr anunț
DA22074745
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) (CUI 4436925)
Furnizor / câștigător
NAGY Z LASZLO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32704861)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.584 RON
Valoare atribuită
1.584 RON
Data publicării
14.12.2018 10:47
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.584 RON

din 1.584 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.