Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD Western Digital NAS Caviar Red, 1TB, SATA III 600, 64MB Buffer
- Număr anunț
- DA22051350
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 234,45 RON
- Valoare atribuită
- 234,45 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 07:56
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 17:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
234,45 RON
din 234,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro