Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet produse curatenie

Număr anunț
DA22047073
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINA (CUI 2806193)
Furnizor / câștigător
VILA PARK SRL (CUI 13157288)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,23 RON
Valoare atribuită
257,23 RON
Data publicării
12.12.2018 14:51
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,23 RON

din 257,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.