Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere pentru imprimante/copiatoare/faxuri

Număr anunț
DA22077752
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Tulcea (CUI 24763778)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.598,83 RON
Valoare atribuită
2.598,83 RON
Data publicării
14.12.2018 12:07
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.598,83 RON

din 2.598,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.