Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner pentru imprimantele laser/faxuri cartusuri

Număr anunț
DA22073596
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOSIF SARBU SIBOT (CUI 12828229)
Furnizor / câștigător
TERAINFO SRL (CUI RO16527016)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare atribuită
268,91 RON
Data publicării
14.12.2018 10:16
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,91 RON

din 268,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.