Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet reparatii si consumabile birotica

Număr anunț
DA22072910
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TARCEA (CUI 22580707)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.458 RON
Valoare atribuită
2.458 RON
Data publicării
14.12.2018 09:58
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.458 RON

din 2.458 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.