Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER LEXMARK E232 OEM 274

Număr anunț
DA22068161
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION (CUI 4165680)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
845,34 RON
Valoare atribuită
845,34 RON
Data publicării
13.12.2018 16:08
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

845,34 RON

din 845,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.