Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional CANON iR 2520+DADF+STAND+DUPLEX+TAVA SUPL. 2+TONER
- Număr anunț
- DA22066979
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- DIBSER SRL (CUI RO10330448)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.460 RON
- Valoare atribuită
- 6.460 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 15:29
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.460 RON
din 6.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro