Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONAL LASER MONOCROM BROTHER MFC-L2712DN
- Număr anunț
- DA22082202
- Autoritate contractantă
- Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Liliesti-Baicoi (CUI 2844057)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.178,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.178,16 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 14:04
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.178,16 RON
din 2.178,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro